» » 1 сезон 1 випуск

Найгірший водій країни

1 сезон 1 випуск

1 сезон 1 випуск


 На проект прийшли перші 6 лихо-керманичів, друзі яких вважають, що саме вони гідні звання "Найгірший водій країни", знайомтесь:

 Іван — за кермом 8 років, полюбляє швидку їзду, за що і отримав своє прізвисько. Номінований на звання найгіршого водія колегою Дмитром.

 Наталя за кермом 18 років, однак її подруга Катерина впевнена, що у Наталі краще виходить розважати гостей, ніж водити авто.

 Ірина —  за кермом понад 10 років. Подруга Оля вважає, що Ірині не вистачає уважності за кермом.

 Олена —  за кермом 3 роки. Головна проблема Олени — це топографічний кретинізм, оптимальна швидкість Олени 40 км/год. Номінована подругою Радою.

 Влад —  за кермом 2 роки. Товариш Максим номінував Влада через те, що він не знає знаків.

 Ірада —  за кермом 1 рік. Головна проблема Іради — самовпевненість, до того ж вона не вміє паркуватися. Номінована подругою Альоною.

 Перше завдання доїхати до тренувального табору, відстань до якого складає 10 км, час на виконання завдання становить 30 хвилин.

 Друге випробування полягає у перевірці водіїв на плавність ходу, для цього на треку імітували нерівності, вибоїни та "лежачі поліцейські", а на старенькі Жигулі встановлена ванна, яка наповнена рідиною.

 Хто вже сьогодні покине проект та вбереже себе від звання "Найгірший водій країни", можна дізнатися переглянувши перший випуск шоу.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: