» » » 2 сезон 11 серія (Mozambique Special)

The Grand Tour / 2 сезон

2 сезон 11 серія (Mozambique Special)

2 сезон 11 серія (Mozambique Special)

 В одинадцятій і заключній серії The Grand Tour, яка стала другим спеціальним випуском за історію шоу, Джеремі, Річард та Джеймс спробують вирішити проблему з годом на планеті. Щоб спробувати допомогти місцевим, хлопці вирішили перевезти рибу в село Бінго з міста Мапуту, яке знаходиться за 320 км і є столицею Мозамбіку. Не дійшовши згоди щодо транспорту, кожен обрав свій. Джеремі обрав пікап Nissan Hardbody, Джеймс універсал Mercedes 200T в якому він встановив плексигласовий бак, а Річард обрав, не дивлячись на те, що The Grand Tour - це автомобільне шоу, мотоцикл TVS Star HLX E5.

 Вночі Джеремі з Річардом та Джеймсом викрали з готелю льодогенератор, який Джеремі збирався прилаштувати в свій пікап, щоб риба не псувалася. Джеймс же вирішив наповнити свій бак морською водою і транспортувати живу рибу, а Річард вирішив засушувати рибу на ходу, яку спочатку треба було зловити. Наступного дня хлопці вирушили в 320 км подорож до Бінго, спочатку все здавалося просто, але коли закінчилися нормальні дороги, у Річарда та Джеймса почали виникати проблеми. Річард розгубив майже всю рибу і постійно застрягав, а у Джеймса зламався його Mercedes. Тому до наступного населеного пункту дістався тільки Джеремі і то вже вночі, в той час як його колеги були далеко позаду.

 Другий день подорожі хлопці почали разом, однак через погану дорогу Річард почав падати з мотоциклу, і падати, а потім знову падати, а в Джеймса знову виникли проблеми з Mercedes, який цього разу почав горіти. Однак далі було ще гірше, оскільки дорога фактично зникла і перетворилася в багнюку, тому проблеми почали виникати у всіх трьох. Джеремі та Джеймс постійно застрягали, а Річард постійно падав, чим розважав своїх колег. Згодом багнюка скінчилася, але замість неї з'явилася вода, яку Джеремі і Річард проїхали, то Джеймс повністю застряг. Тому вночі його Джеремі та Річард вирішили попрацювати над його автомобілем, що з того вийшло, а також чи вдалося хлопцям успішно завершити свою місію, можна побачити переглянувши одинадцяту серію другого сезону The Grand Tour!


 P.S. Адміністрація TheGrandTour.com.ua дякує Вам за те, що Ви залишалися з нами впродовж всього сезону. Ваші перегляди змушують нас працювати і дають нам стимул. Дякуємо Вам за все і побачимося в третьому сезоні The Grand Tour.

Оригінальна назва серії: Feed the World (Нагодувати світ)
Гість в студії:
Автомобілі: Nissan Hardbody, Mercedes 200T, TVS Star HLX E5
Дата показу: 16 лютого 2018 року

Схожі новини

 • 02/02/2018 3:50

  2 сезон 9 серія

  Джеремі, Річард та Джеймс спробують встановити британський рекорд швидкості на воді для...

 • 26/01/2018 4:20

  2 сезон 8 серія

  Джеймс спробує довести Джеремі та Річарду, що сучасні автомобілі кращі, ніж антикваріат на колесах....

 • 05/01/2018 4:00

  2 сезон 5 серія

  В цій серії Річард гратиметься в ОАЕ, Джеймс протестує Volkswagen Up! GTi, а Джеремі спробує...

 • 29/12/2017 5:30

  2 сезон 4 серія

  Джеремі, Річард та Джеймс вирушають у Хорватію, щоб показати сюжет, який був знятий без сценарію....

 • 22/12/2017 5:00

  2 сезон 3 серія

  В третій серії Річард та Джеймс спробують довести, що обідня перерва в офісі може бути веселою, а...

 • 08/12/2017 7:20

  2 сезон 1 серія

  Вітаємо Вас з початком другого сезону The Grand Tour, який буде сповнений пригодами і гумором не...

 • 02/12/2016 7:54

  1 сезон 3 серія

  3 серія The Grand Tour в якій хлопці проїдуться по Італії, а потім Річард і Джеймс знесуть будинок...

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: