» » » 2 сезон 10 серія

The Grand Tour / 2 сезон

2 сезон 10 серія

2 сезон 10 серія

 В десятому випуску The Grand Tour хлопці дійшли висновку, що середньорозмірний кросовер — це нудне і дратівливе сміття, який чомусь користується дуже великим попитом. Не дивно, що хлопці не зійшлися на тому, який кросовер краще придбати, тому було вирішено відправитися в Канаду, щоб це з'ясувати. Місцем зустрічі була обрана гоночна траса Area 27 і Джеремі прибув першим на Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio і почав пояснювати свій, однак його перервав приїзд Джеймса на Range Rover Velar. Джеремі та Джеймс одразу ж почали суперечку, яку на щастя перервав приїзд Річарда, який обрав Porsche Macan Turbo.

 Першим випробування кросоверів став заїзд на час, для того, щоб перевірити їхню "спортивність". Спочатку трек проїхав BMW M3, який встановив еталонний час, а потім вже поїхали хлопці на своїх кросоверах. Після порівняння результатів заїзду, настав час для другого випробування, випробування утилітарністю. Для цього хлопцям було необхідно помістити якомога більше собак в багажнику, однак тут виникла проблема, оскільки Річард привів велетенських собак породи Ньюфаундленд. 


 Після короткої поїздки, хлопці дісталися до третього випробування, щоб з'ясувати, який з їхній кросоверів краще працює в якості транспортного засобу. Суть випробування полягала в тому, щоб проїхати навколо трьох бочок за найменший час. Цього разу еталонний час був поставлений жінкою на коні, а хлопці повинні були його перевершити.

 Після "Вулиці розмов", Джеремі відправився на дорогу, щоб протестувати автомобіль, яким виявився Tesla Model X. Дуже багато людей писало, що чомусь в програмі оминають творіння компанії Ілона Маска. Справа в тому, що ще за часів Top Gear Джеремі зробив огляд на Tesla Roadster, який був досить жорстким. Після чого компанія Tesla подала судовий позов на Top Gear, який пізніше програла, а потім програла і апеляцію. Після чого Джеремі вирішив, що більше ніколи не буде тестувати автомобілі Tesla, однак зараз продажі автомобілів Tesla стають більшими, тому Джеремі просто не зміг проігнорувати і вирішив протестувати Tesla Model X.

 Наприкінці серії, хлопці повернуться до сюжету з кросоверами, однак знову виникла проблема, тому що Alfa Romeo Джеремі викрали, і йому довелося замінити його на Ford F-150, також у кожного з хлопців з'явився багаж у вигляді човна з яким вони проїдуть остання випробування у вигляді гонки, що з того вийшло можна побачити переглянувши десяту серію другого сезону The Grand Tour!

Оригінальна назва серії: Oh, Canada (О, Канада)
Гість в студії: Рорі Макілрой, Періс Гілтон
Автомобілі: Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio, Porsche Macan Turbo, Range Rover Velar, Tesla Model X, Ford F-150 Raptor
Дата показу: 9 лютого 2018 року

Схожі новини

 • 02/02/2018 3:50

  2 сезон 9 серія

  Джеремі, Річард та Джеймс спробують встановити британський рекорд швидкості на воді для...

 • 12/01/2018 3:15

  2 сезон 6 серія

  В шостій серії хлопці спробують довести, що старий Jaguar не такий вже й поганий вибір....

 • 08/12/2017 7:20

  2 сезон 1 серія

  Вітаємо Вас з початком другого сезону The Grand Tour, який буде сповнений пригодами і гумором не...

 • 12/03/2017 9:00

  18 сезон 4 серія

  Джеремі, Річард та Джеймс збудують скутери та влаштують їм справжній тест в Уельсі....

 • 19/02/2017 8:00

  18 сезон 1 серія

  Джеремі, Річард та Джеймс проведуть повноцінний тест трьох суперкарів на дорогах і треках Італії....

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: