» » » 2 сезон 8 серія

The Grand Tour / 2 сезон

2 сезон 8 серія

2 сезон 8 серія

 Восьма серія The Grand Tour розпочинається з повернення у далекі 1950-ті, коли Джеймс Мей вже був старим, а Jaguar в ті роки тричі виграв "24 години Ле Мана" на D-Type. Після того, як дана модель перестала випускатися, було прийнято рішення про випуск її дорожньої в кількості 25 автомобілів, які отримали назву Jaguar XKSS.

 Проте в 1957-році сталася пожежа на фабриці і 9 з 25 автомобілів, так і не була побудовані. Проте Jaguar вирішив це виправити, але вже зараз. Випустивши справжні XKSS, а не їхні копії, в результаті чого автомобілі залишилися такими ж, як і оригінальні автомобілі з 50-х. Проте пожежа знищила і важливі креслення XKSS, тому інженерам Jaguar довелося добре попрацювати, щоб відтворити оригінальну модель, і в них це вийшло. Тому не дивно, що за автомобіль просять £1 млн, однак Джеремі вважає, що за £1.5 млн можна взяти щось краще, а саме Aston Martin DB4 GT. В ті роки, ці два автомобілі змагалися між собою, а тому Джеремі вирішив, що вони з Річардом теж повинні це зробити.

 Спочатку хлопці вирішили поганяти по містечку По, що у Франції, після чого вирішили поговорити про свої автомобілі, аж раптом їх перервала поява Honda Civic Type R, за кермом якого був Джеймс, який вважає, що Річард і Джеймс несуть якусь нісенітницю. Після невеликої суперечки, Джеймс запропонував здійснити невелику вечірню прогулянку до готелю.


 Після "Вулиці розмов" Джеремі відправився на Еболадром, де протестував новий Ford GT, на якому раніше вже брав участь в гонці проти громадського транспорту. Тоді Джеремі здалося, що на автомагістралі новий GT не показав себе повністю, а тому треба спробувати знову, але вже на треку. Після тесту Джеремі передав автомобіль Еббі Ітон, яка встановила на ньому час кола.

 Наприкінці серії у Джеймса виникне геніальний план, як довести Джеремі та Річарду, що сучасні автомобілі кращі у всіх розуміннях. Для цього Джеймс і хлопці відправляються до Барселони, де розташований трек з найбільшим кутом нахилу в Європі. Джеймс запропонував встановити радар і з'ясувати хто зможе розігнатися на цьому треку до більшої швидкості, що з того вийшло можна побачити переглянувши восьму серію другого сезону The Grand Tour!

Оригінальна назва серії: Blasts from the Past (Вибухи з минулого)
Гість в студії: Стюарт Коупленд, Нік Мейсон
Автомобілі: Aston Martin DB4 GT, Jaguar XK SS, Ford GT, Honda Civic Type R
Дата показу: 26 січня 2018 року

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: