» » » 2 сезон 7 серія

The Grand Tour / 2 сезон

2 сезон 7 серія

2 сезон 7 серія

 Сьома серія The Grand Tour розпочинається з Lamborghini Huracan Performante за кермом якого, як не дивно, опинився Річард Хаммонд, який вирішив з'ясувати чи варто переплачувати за Perfomante, або ж краще придбати звичайний Huracan. Стандартний Lamborghini Huracan 5.2-літровим V10, який видає 602 к.с. і коштує £155.000, однак за Perfomante просять £208.000, і за додаткові £53.000 власники отримають той самий двигун, потужність, якого зросла на 29 к.с. і трохи більше крутного моменту. Однак в порівнянні за стандартним Huracan розгін до сотні зменшився на 0.2 секунди до 2.9 секунди, а також зменшилася вага, Perfomante на 40 кг легший, за звичайний Huracan.

 Після "Вулиці розмов" Джеймс та Річард задумалися про сучасне водіння, і те що йому заважає. Окрім дратівливих камер контролю швидкості і автомобілів Peugeot на дорогах, ще є АЗС. Справа в тому, що середньостатистичний водій витрачає 36 днів свого життя на перебуваючи на АЗС. Проблема навіть не в самих АЗС, а в дурнуватих магазинах, які там знаходяться, а тому люди, які йдуть платити за пальне, неодмінно скуповують половину магазину, і тим самим затримують інших водіїв, які стоять позаду. Саме тому Джеймс з Річардом спробують заправляти автомобілі дещо інакше.

 Наприкінці серії Джеремі порине в минуле автоспорту і розповість нам про два по-своєму цікавих автомобілі Audi Quattro і Lancia 037, а також про протистояння Audi і Lancia на Чемпіонаті світу з ралі 1983 року. Чим закінчилося протистояння Audi та Lancia, а також чи вдалося Джеймсу та Річарду заправляти автомобілі по-новому, і що з того вийшло можна побачити переглянувши сьому серію другого сезону The Grand Tour!

Оригінальна назва серії: It's a Gas, Gas, Gas (Це бензин, бензин, бензин)
Гість в студії: Ентоні Джошуа, Білл Голдберг
Автомобілі: Lamborghini Huracan Performante, Lancia 037, Audi Quattro
Дата показу: 19 січня 2018 року

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: