» » » 2 сезон 5 серія

The Grand Tour / 2 сезон

2 сезон 5 серія

2 сезон 5 серія

 В п'ятій серії The Grand Tour Річард відправиться в Об'єднанні Арабські Емірати, щоб поглянути на іграшки, які купують місцеві багатії. Спочатку Річард візьме 1500-сильний баггі, який називається Sandrail і проїдеться по дюнах. Завдяки потужному двигуну, баггі розганяється до сотні всього за 3 секунди і це на піску. Проте цього Річарду було замало, тому він вирішив поглянути на ще одну іграшку. Для цього він повернувся в Дубай, де на нього вже чекав розкішний танк Ripsaw за £300.000. Спочатку Річард вирішив поїхати в торговий центр, що і зробив, а потім поїхав протестувати Ripsaw на бездоріжжі.

 Після "Вулиці розмов", Джеймс вирішив протестувати Volkswagen Up! GTi, який має скромний 113-сильний двигун, який дозволяє йому розігнатися до сотні приблизно за 9 секунд, який Джеймсу сподобався. Що не дивно, адже ми знаємо, що Джеймс любить маленькі автомобілі, які можуть приносити більше задоволення, ніж величезні суперкари.

 Джеремі скептично відноситься до роликів з Інтернету, зокрема до різноманітних трюків, і вважає, що будь-хто може зробити так само. Тому він відправився в сільську місцевість, де і зняв такий ролик. Проте Річард і Джеймс помітили, що Джеремі намагається всіх обдурити, і вирішили показати вихідний матеріал, в якому щось пішло не так. Після багатьох невдалих спроб, переполоху на фермі, Джеремі вирішив виконати стрибок на автомобілі, що з того вийшло можна побачити переглянувши п'яту серію другого сезону The Grand Tour!

Оригінальна назва серії: Up, Down and Round the Farm (Вгору, вниз і навколо ферми)
Гість в студії: Білл Бейлі, Домінік Купер
Автомобілі: Volkswagen Up! GTi, Subaru Impreza WRX STI
Дата показу: 5 січня 2018 року

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: