» » » 2 сезон 2 серія

The Grand Tour / 2 сезон

2 сезон 2 серія

2 сезон 2 серія

 В другій серії Джеремі, Річард та Джеймс проведуть вже класичну гонку, щоб з'ясувати, що швидше: автомобіль чи громадський транспорт. Цього разу Джеремі буде за кермом Ford GT, а Річард та Джеймс використовуватимуть громадський транспорт, щоб дістатися до аеропорту, потім здійснити переліт і вже на автобусі дістатися до місця призначення. Гонка розпочинається в Центральному парку Нью-Йорка, а закінчиться біля Ніагарського водоспаду. Проте, якщо з Джеремі все зрозуміло, то з Річардом і Джеймсом все трішки складніше, оскільки під час зйомок Річард потрапив в аварію, і тепер вимушений пересуватися на милицях.

 Після "Вулиці розмов", Джеремі взявся протестувати 577-сильний Mercedes AMG GT R, в якого на думку Джеремі є одна проблема. Якщо раніше AMG робили автомобілі, які не виділялися швидкістю, але доставляли багато задоволення завдяки спалюванню гуму, то зараз інженери AMG зробили його швидким. Настільки швидким, що автомобіль зумів поставити рекорд кола на Нюрбургринзі. Після проведеного тесту, Джеремі передав автомобіль новому тестовому пілоту, щоб з'ясувати настільки швидкий цей Mercedes.

 Гонка між автомобілем і громадським транспортом у самому розпалі. Поки Джеймс возився з Річардом, Джеремі зумів вирватися вперед, тому коли хлопці вилітали з аеропорту, то вже сильно від нього відставали. Проте згодом вдача відвернулася від Джеремі, оскільки Ford дудлить пальне, а також має дуже скромних розмірів бензобак. Однак найгіршою проблемою були затори, завдяки чому Річард і Джеймс вирвалися вперед. Проте останній відрізок маршруту їм потрібно подолати на автобусі, тому в Джеремі з'являються непогані шанси, звісно якщо він не втрапить в черговий затор. Чи зможе Джеремі обігнати Річарда та Джеймса, і що з того вийшло, а також дізнатися хто став новим тестовим пілотом шоу, можна побачити переглянувши другу серію другого сезону The Grand Tour!

Оригінальна назва серії: The Falls Guys (Падаючі хлопці)
Гість в студії: Кевін Пітерсен, Браян Вілсон
Автомобілі: Ford GT, Mercedes AMG GT R
Дата показу: 15 грудня 2017 року

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: