» » » 2 сезон 1 серія

The Grand Tour / 2 сезон

2 сезон 1 серія

2 сезон 1 серія

 Вони постаріли, посивіли, але вони повернулися! Вітаємо Вас з початком другого сезону The Grand Tour, який буде сповнений пригодами і гумором не менше, ніж перший сезон шоу. Також в новому сезоні було вирішено позбутися від "Американця" та переформатувати рубрику "Celebrity Brain Crash", нарешті гості програми зможуть дійти до тенту, а не "трагічно загинути" по дорозі до нього.

 В першій серії нового сезону хлопці вже традиційно спробують вирішити, що краще: минуле, теперішнє чи майбутнє? Джеремі представляє минуле і для цього він обрав бензиновий Lamborghini Aventador S, Джеймс за теперішнє, тому обрав гібридну Honda NSX, як не складно здогадатися, Річард обрав електричний Rimac Concept One, щоб представляти майбутнє. Полігоном для випробувань стала прекрасна Швейцарія. Після поїздки хлопці завітали у готель, який обрав Річард, чому Джеремі і Джеймс не дуже зраділи.

 Після "Вулиці розмов", хлопці забралися з готелю і вирушили в місто Люцерн, для того щоб відвідати Швейцарський музей транспорту. Однак навіть з таким простим завданням у хлопців майже одразу виникли проблеми, оскільки центр міста був занадто вузьким для дуже широких суперкарів, які обрали хлопці.

 Наприкінці серії хлопці вирушать на трек, щоб пройти його на час і визначити що краще. У Джеремі і Джеймса все вийшло майже ідеально, а от Річард під час одного із заїздів, вилетів з треку, прокотився вниз, після чого автомобіль спалахнув. Проте він зумів самостійно покинути суперкар, хоча і травмував коліно. Чи зумів Річард пройти підйом та поставити свій час, і що з того вийшло можна побачити переглянувши першу серію другого сезону The Grand Tour!

Оригінальна назва серії: Past, Present or Future (Минуле, теперішнє чи майбутнє)
Гість в студії: Девід Хассельхофф, Рікі Вілсон
Автомобілі: Rimac Concept One, Lamborghini Aventador S, Honda NSX
Дата показу: 8 грудня 2017 року

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: