» » » 1 сезон 13 серія

The Grand Tour / 1 сезон

1 сезон 13 серія

1 сезон 13 серія

 Завершальна серія теж не обійшлася без суперечки. Джеремі вважає, що його особистий VW Golf GTI кращий, ніж BMW i3 Джеймса Мея. Тому Джеремі і Джеймс вирішили влаштувати справжній дорожній тест своїм автомобілям. Спочатку хлопці влаштували дуже важливий тест, чиї задні двері відкриються швидше, потім вони вирушили в аеропорт, щоб влаштувати дрег, а потім Джеремі вирішив поїхати на концерт в місто Девон. Проте в Джеймса почали виникати проблеми з його автомобілем, точніше із зарядом акумуляторів в його i3.

 Після рубрики "Вулиця розмов", хлопці змусили зробити Джеймса, те що він "дуже любить" цього разу це гонка по бездоріжжю, де учасники повинні відмічатися на певних етапах маршруту, але це бездоріжжя, тому автомобілі будуть застрягати. Саме для цього вони оснащені лебідками, за допомогою яких містеру Мею доведеться вибиратися.

 Потім Річард влаштує дуель між Bugatti Veyron та його улюбленим Porsche 918 Spyder, щоб з'ясувати, який з цих автомобілів кращий і звичайно швидший. А потім Річард спробує навчитися дрифту. Після численних невдач, в нього все ж таки почало виходити, але його колеги вирішили посадити його за кермо Nissan 200SX, а також знайшли Річарду конкурентів. Що з того вийшло можна побачити переглянувши заключну серію першого сезону The Grand Tour!

 P.S. Адміністрація TheGrandTour.com.ua дякує Вам за те, що Ви залишалися з нами впродовж всього сезону. Ваші перегляди змушують нас працювати і дають нам стимул. Дякуємо Вам за все і побачимося вже в другому сезоні The Grand Tour.

Оригінальна назва серії: Past v Future (Минуле проти Майбутнього)
Гість в студії: Данієль Ріккардо
Автомобілі: VW Golf GTI, Porsche 918 Spyder, Bugatti Veyron, BMW i3, Nissan 200SX
Дата показу: 3 лютого 2017

Схожі новини

Коментарі

  1. Admin | Адміністратори

    Ігор,тимчасово, оскільки виникли проблеми із завантаженням. Серія з перекладом буде на нашому сервері.

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: