» » » 1 сезон 12 серія

The Grand Tour / 1 сезон

1 сезон 12 серія

1 сезон 12 серія

 В цій серії Джеремі взяв на тест Lexus GS F, який відповідає самому Джеремі. Відповідає тим, що йому чхати на екологію, а робить він це за допомогою 5-літрового V8 на 470 коней. Тому Джеремі, як слід влаштував цій машині тест, який звичайно не обійшовся без гарчання V8 та вереску шин.

 Щоб зрозуміти, який SUV є кращим, Джеймс обрав Bentley Bentayga не тільки з величезним двигуном W12, але і з аналогічним цінником в £ 160.000 та відправився в Німеччину. Зрештою до нього приєдналися його колеги. Річард взяв Jaguar F-Pace за £ 40.000, а Джеремі, як фанат марки Land Rover — Range Rover Autobiography за £ 148.000. Оскільки хлопці вже були разом, то Джеремі запропонував проїхатися по "Романтичній дорогі", яка дійсно так і називається, але це The Grand Tour, тому без підтексту не обійшлося. Маршрут пролягав від гори Ванк (Wank - онанізм), через Кіссінг (Kissing - поцілунки) — Петтінг (Petting - пестощі) — Фукінг (Fucking - статевий акт), який закінчувався у Веддінгу (Wedding - весілля). Подорожуючи по маршруту хлопці влаштують дрег проти BMW X5M, а також почнуть сперечатися про комплектацію автомобіля Джеймса.

 Наступного ранку замість продовження поїздки до Веддінга, Джеремі запропонував поїхати на "найулюбленіше місце на землі" Джеймса Мея — гоночну трасу Нюрбургринг. Проте хлопці трішки промахнулися і приїхали в Нюрнберг, що однак не завадило Річарду знайти ралійну трасу, після чого власне і дізнаємося, який SUV буде швидшим.

Оригінальна назва серії: [censored] to [censored] (Від [цензура] до [цензура])
Гість в студії: Тім Бертон
Автомобілі: Lexus GS F, Range Rover Autobiography, Bentley Bentayga, Jaguar F-Pace
Дата показу: 27 січня 2017

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: