» » » 1 сезон 11 серія

The Grand Tour / 1 сезон

1 сезон 11 серія

1 сезон 11 серія

 В цій серії хлопці розбили свій намет прямо біля озера Лох-Несс, навіть не дивлячись на те, що там може бути "чудовисько". Ну "чудовиська" там може й не бути, а от три чоловіки середніх років точно будуть смішити аудиторію.

 Річард взяв Fiat 124 Spider Abarth і приїхав з ним на тестовий трек, щоб протестувати італійське творіння, яке створене на платформі Mazda MX-5. Річард спробує дізнатися, що собою представляє цей Fiat, справжній італійський спорткар, чи Mazda з надписом Fiat.

 Далі серія повертає в те, що нагадує старий-добрий Top Gear за часів невгамовної трійки. Хлопці мали бюджет £ 8.000 власних грошей, на які треба було придбати якусь потужну і красиву Maserati. Місцем зустрічі був трек неподалік від Кале, що у Франції.

 Джеремі прибув першим, він обрав Maserati Biturbo, слідом за ним прибув Річард на Maserati 430. Останнім прибув Джеймс на Maserati Zagato Spider, але він після невдалого падіння пошкодив руку, тому виходив зі свого Maserati приблизно з тією ж швидкістю, як і з Lotus в Патагонії.
 
 Першим випробуванням став дрег, проте Річард і Джеремі постійно врізалися, потім було вирішено пройти коло на час, що стало проблемою для Джеймса з його рукою, проте його "доброзичливі колеги допомогли йому". В кінці-кінців було вирішено відправитися в подорож довжиною 1100 км на південь Франції, але постійні проблеми з машинами це давали цього зробити, тому Джеремі вирішив залишатися на півночі Франції, цю ідею охоче підтримали Річард і Джеймс.

 Наступного вечора Джеремі осяяла геніальна ідея, влаштувати гонку до Британії. Умови були простими, хто фінішує останнім повинен буде продати свою Maserati, проте Джеймс і Річард підтримали ідею Джеремі. Вранці хлопці вишикувалися на старті, в кожного виникли певні проблеми, як з машинами, так і з вмінням орієнтуватися на місцевості, тому з кожною хвилиною гонка ставала більш напруженою. Хто виграв, а хто програв, можна дізнатися переглянувши цю серію The Grand Tour.

Оригінальна назва серії: Italian Lessons (Урок італійської)
Гість в студії: Кріс Гой
Автомобілі: Fiat 124 Spider Abarth, Maserati Biturbo, Maserati 430, Maserati Zagato Spider
Дата показу: 20 січня 2017

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: