» » 21 сезон 3 серія

21 сезон

21 сезон 3 серія

21 сезон 3 серія


 Сьогодні в Top Gear, Джеремі протестує данський суперкар Zenvo ST1, який декілька разів зламається в його руках, Річард розкриє свою таємну мрію, або як він мітить на місце Єлизавети ІІ.

 А всю іншу частину випуску хлопці проведуть... проведуть в Україні!
Як і завжди хлопці доводять продюсерам, що їм подобаються маленькі малолітражні автомобілі, продюсери в свою чергу заявляють, що малолітражки — це брухт на колесах, а тому доручили Джеремі, Річарду і Джеймсу з'явитися біля будинку де Черчилль, Сталін і Рузвельт ділили Європу після поразки Гітлера, який знаходиться в місті Ялта, АР Крим. Проїхавшись по історії, хлопцям було дане нове завдання, а саме перетнути Україну з крайнього півдня до крайньої півночі біля кордону з Білорусією, всього 1200 км, здавалося нічого складного, але...

 В ході цієї мандрівки, Річард спробував навчитися грати на губній гармошці, Джеймс перетворився в мага-ілюзіоніста, а Джеремі вивчав українську.

 Наприкінці сюжету хлопці приїхали на автодром "Чайка", де їм було вручене останнє завдання. В кожну машину продюсери залили 23 літри бензину і дали завдання проїхати 160 км, спершу здається, що завдання просте, адже витрата пального у малолітражки мізерна, однак продюсери порекомендували спалити весь бензин перш ніж, вони проїдуть ті 160 км до міста під назвою Чорнобиль.


Гість в студії: Джеймс Блант
Автомобілі: Volkswagen Up!, Ford Fiesta, Dacia Sandero, Zenvo ST1
Дата показу: 16 лютого 2014 року

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: