» » 18 сезон 6 серія

18 сезон

18 сезон 6 серія

18 сезон 6 серія

 В цій серії хлопці спробують обрати кращий автомобіль для трекових днів. Джеймс вирішив, що кращим вибором буде Caterham R500 Super Light, Джеремі ж вважає, що Джеймс помиляється, тому що кращим буде KTM X-Bow з підвіскою на поперечних важелях, якою так вихваляється Джеремі, проте зовсім не розуміє для чого воно треба і як вона працює. Річард же обрав Morgan Three Wheeler, що одразу стало предметом суперечки, оскільки в ньому всього три колеса.

 Продюсери дали перше завдання, яке було дуже простим розігнатися до 100 миль/год і повністю зупинитися, однак Річард запропонував старт, як на Ле-Мані, який він виграв, оскільки дурнуваті ремені в Caterham Джеймса та ідіотська процедура запуску в KTM Джеремі, просто не залишила їм шансів. Після чого хлопці вирішили просто стартувати з місця, однак і тут все пішло не так: спочатку Джеремі попутав покажчик тиску пального зі спідометром, потім був фальстарт Джеймса, а потім Джеймс попутав кілометрову шкалу спідометра із милями, проте все виявилося набагато гірше, оскільки Річард взагалі не міг розігнатися до 100 миль, а потім у нього взагалі зламався спідометр.
Після проходження поворотів на швидкість, а також після крутіння "пончиків", хлопці вирішили розважитися на треку, власне для чого і створені їхні машини.

 Фінальним завданням була поїздка від Лондона до Дансфолд Парку, щоб перевірити чи годяться автомобілі для трекових днів у повсякденному житті, враховуючи конструктивні особливості автомобілів, а також клімат Британії, можна сказати одне — не підходять. Дізнатися чим закінчилися пригоди Джеремі, Річарда та Джеймса на дорогах Британії, можна переглянувши серію.

Гість в студії: Алекс Джеймс
Автомобілі: KTM X-Bow, Caterham R500 Super Light, Morgan Three Wheeler
Дата показу: 4 березня 2012 року

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: