» » 18 сезон 4 серія

18 сезон

18 сезон 4 серія

18 сезон 4 серія

 В цій серії Top Gear Джеймс відправляється до Флориди. Метою його візиту є тест нового електромобіля Fisker Karma, але майже одразу помічає, що принцип, який використовується в Fisker був нахабно вкрадений запозичений у творіння Джеремі, Річарда та Джеймса — Hammerhead Eagle i-Thrust. Після коротенької поїздки, Джеймс вирішив заїхати до давнього друга Top Gear, який за сумісництвом є фронтменом гурту AC/DC — Брайана Джонсона, щоб показати йому творіння компанії Fisker. Після чого Брайан запропонував Джеймсу проїхатися на його Bentley.

 Джеремі ж вирішив поїхати в Ар'єплуг, щоб протестувати одразу два автомобілі — Bentley Continental GT та Ferrari FF. А щоб дізнатися, який автомобіль буде кращим, Джеремі вирішив влаштувати між ними справжнісіньку битву, а оскільки битва мала проходити на замерзлому озері, то Джеремі вирішив, що Стіг впорається краще за нього.

 Хлопці задумалися про людей в обмеженими можливостями, справа в тому, що в Британії турбуються про таких людей, а тому окрім пандусів, переходів чи автобусів, які спеціально обладнанні, є навіть скутери-позашляховики для них. Проте хлопцям здається, що вони не дуже вже й позашляхові, а враховуючи їхню вартість, то вони не дуже і дешеві, тому вони вирішили, що треба спробувати збудувати альтернативу, яка буде дешевша, а головне практичніша.

 Для тесту хлопці прибули в Уельс, спочатку вони оглянули творіння один одного, а потім поїхали в місто, щоб подивитися, чи годяться їхні скутери для використання в міських умовах. Після декількох епічних фейлів, хлопці вирішили, що треба перевірити їхні позашляхові якості. Проте вони не очікували, що продюсери підготували їм гонку, а найгірше те, що вони будуть командою. Суперниками Джеремі, Річарда та Джеймса стали колишні військові, які виконуючи завдання отримали поранення. Чим закінчилася гонка і хто став переможцем, можна дізнатися переглянувши серію.

Гість в студії: Майкл Фассбендер
Автомобілі: Fisker Karma, Bentley Continental GT, Ferrari FF
Дата показу: 19 лютого 2012 року

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: