» » 18 сезон 2 серія

18 сезон

18 сезон 2 серія

18 сезон 2 серія


  Річард вирушає в Сполучені Штати, щоб більше дізнатися про гонки NASCAR, тому що вважає, що ці гонки такі ж захоплюючі, як і F1. Проте Джеремі і Джеймс вважають, Річард - американець. Спочатку Річард розповідає про історію виникнення NASCAR, а потім прийме участь в організації і проведенні гонки на одному з гоночних треків NASCAR. Після завершення гонки він проїдеться на справжньому гоночному автомобілі разом із інструктором, а дещо той покине його і виїде на іншій машині на трек.

 Джеремі і Джеймс занепокоєні чутками, що через 5 років всі будуть купувати китайські автомобілі. Тому вони вирішили поїхати в Китай і подивитися, що китайці можуть запропонувати в якості альтернативи європейським автомобілям. Поглянувши на декілька автомобілів з невимовними назвами, які до того ж підозріло схожі на європейські аналоги, Джеремі і Річард дійшли згоди, що китайці все копіюють.

 Оскільки клеймо "Made in China" досі асоціюється з "неймовірною якістю" та "оригінальністю", хлопці вирішили поглянути на оригінальне творіння китайських інженерів, яке більше схоже на привіт із 60-х (невідомо якого століття) XX століття, але ні, автомобіль 2004 року виробництва, проте якість його огидна. Зрозумівши це, вони взяли два нових китайських автомобіля і провели серію серйозних випробувань: краш-тест за китайським стандартом, а також передали їх в руки китайського кузена Стіга, яких проїхався на них по треку, ну або майже проїхався.


Гість в студії: Метт Леблан
Автомобілі: Mercedes-Benz SLS AMG Roadster
Дата показу: 5 лютого 2012 року

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: