» » Найнебезпечніший водій — Ви.

Огляди

Найнебезпечніший водій — Ви.

Найнебезпечніший водій — Ви.


 Радіостанція WTOP провела дослідження і з'ясувала, що найсерйозніші ДТП зазвичай відбуваються за участю лише одного автомобіля.

 Згідно з дослідженням, переважна більшість автомобілістів побоюються того, що в них вріжеться хтось інший, що закінчиться травмами або смертю. Однак повідомляється, що більше 55% відсотків жертв в дорожніх аваріях гинуть в ДТП за участю лише одного автомобіля. Крім цього, з'ясувалося, що в 70% випадків аварій за участю одного автомобіля часто передує виїзд зі смуги руху і виїзд за межі дороги.

 Також було відзначено, що водій не завжди є винуватцем ДТП за участю тільки свого автомобіля, оскільки не можна виключати безліч факторів, таких як несправність автомобіля чи несприятливі погодні умови. Частіше смертельні аварії зазвичай відбуваються на за містом, до того ж нерідко ДТП за участю одного автомобіля відбуваються в тому випадку, якщо водій перебуває в стані алкогольного сп'яніння або дуже сильно втомлений. Крім цього, в будь-яких умовах необхідно дотримуватися швидкісного режиму.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: