» » Volkswagen Golf Mk2 GTI vs Volkswagen Up! GTI.

Огляди

Volkswagen Golf Mk2 GTI vs Volkswagen Up! GTI.

Volkswagen Golf Mk2 GTI vs Volkswagen Up! GTI.


 Портал Carwow порівняв у дрег-рейсі та тесті на прискорення хот-хетчі Volkswagen Golf Mk2 GTI та Volkswagen Up! GTI, відео заїздів було опубліковане на YouTube-каналі Carwow.

 Обидва автомобілі мають приблизно однакову потужність, 1.8-літровий атмосферний двигун Golf Mk GTI видає 112 кінських сил і 159 Нм крутного моменту, а 1.0-літровий турбований двигун Up! GTI видає 115 кінських сил і 200 Нм моменту.

 У дрег-рейсі перемогу очікувано здобув Up! GTI, хоча потужність обох автомобілів практично однакова, а Up! GTI навіть важчий за Golf Mk2 GTI, крутний момент у нього більший. Розрив на фініші був невеликий, особливо враховуючи технологічний розрив, який зіграв не на користь Golf, Up! GTI проїхав 1/4 милі (402 м) за 17.7 секунди, тоді як Golf Mk2 GTI знадобилося 18 секунд.

 У другому тесті було перевірене прискорення з 30 миль/год (48 км/год), у цьому тесті перемогу також здобув більш технологічніший Up! GTI і знову ж таки завдяки більшому крутному моменту, який доступний з менших обертів двигуна, ніж у Golf Mk2 GTI.


Теги Volkswagen

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: