» » Audi RS3 vs Jaguar I-Pace.

Огляди

Audi RS3 vs Jaguar I-Pace.

Audi RS3 vs Jaguar I-Pace.


 Бензиновий Audi RS3 зійшовся у дрег-рейсі з електричним Jaguar I-Pace, відео заїзду було опубліковане на YouTube-каналі Carwow, повідомляє видання Motor1.

 Під капотом седану Audi RS3 розташований 2.5-літровим бензиновий турбоагрегат, який видає 400 кінських сил і 480 Нм крутного моменту. Розгін до сотні у седана займає 3.9 секунди.

 Під капотом Jaguar I-Pace встановлений електродвигун, який видає 394 к.с. і 695 Нм моменту. I-Pace має певну перевагу, коли справа доходить до крутного моменту, але не треба забувати, що кросовер важчий більше, ніж на 450 кг. Обидва автомобілі мають повний привід.

 У дрег-рейсі на 1/4 милі (402 м) RS3 був швидшим, ніж I-Pace виграв майже на секунду (12.2 у Audi проти 13.1 у Jaguar). У наступному заїзді обидва автомобілі рухалися на однаковій швидкості 80 км/год (50 миль/год) після чого розганялися, в цьому випадку I-Pace допоміг крутний момент, оскільки він почав швидше прискорюватися, однак легший RS3 наздогнав і перегнав кросовер. Тест на гальмування теж виграв RS3, але розрив між ними, не дивлячись на більшу масу I-Pace, був мінімальним.


Теги Audi Jaguar

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: