» » Дуже швидкий дреговий Volkswagen Golf GTI.

Огляди

Дуже швидкий дреговий Volkswagen Golf GTI.

Дуже швидкий дреговий Volkswagen Golf GTI.


 На YouTube-каналі 1320video з'явилося відео з незвичним і дуже швидким Volkswagen Golf GTI, повідомляє видання Motor1. Особливість цього автомобіля полягає у його двигуні. Під капотом встановлений турбований агрегат VR6 виробництва Volkswagen, на перший погляд звичайний двигун, який встановлювався в автомобілях Volkswagen в тому числі і на Golf. Однак, якщо перейти в задню частину, то можна побачити ще один двигун VR6 з турбонаддувом. В парі ці двигуни видають 1600 кінських сил, у кожного з них своя коробка передач, і вони можуть працювати разом або окремо.

 Як і слід було очікувати, повнопривідний GTI потужністю 1600 к.с. є досить швидким. Дрегову дистанцію в 1/4 милі (402 м) цей Golf проходить за 9.06 секунди на швидкості 252.5 км/год. Швидкість наприкінці дистанції в 1/2 милі (804 м) становить 295.7 км/год. І це враховуючи те, що у автомобіля відсутні будь-які помітні аеродинамічні елементи.

 Зрозуміло, що така потужність дуже сильно позначається на ресурсі основних вузлів і агрегатів автомобіля, власне наприкінці заїздів у цього 1600-сильного монстра зламалася одна з коробок передач.


Теги Volkswagen

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: