» » » Компанія PAL-V показала серійний літаючий автомобіль.

Новини / Женевський автосалон

Компанія PAL-V показала серійний літаючий автомобіль.

Компанія PAL-V показала серійний літаючий автомобіль.


 Нідерландська компанія PAL-V представила в Женеві перший серійний літаючий автомобіль Liberty. Автомобіль зможе перевозити до двох пасажирів і до 20 кілограмів вантажу. Перші поставки PAL-V покупцям почнуться в 2019 році, після отримання всіх необхідних сертифікатів.

 За основу силової установки PAL-V Liberty взяті два авіаційні двигуни Rotax. Потужність автомобіля на землі становитиме 100 кінських сил. На розгін до сотні PAL-V знадобиться менше 9 секунд, а максимальна швидкість становитиме 160 км/год. В режимі польоту потужність PAL-V зросте до 200 кінських сил, що дозволить йому летіти з максимальною швидкістю 180 км/год на висоті до 3500 метрів. Для зльоту PAL-V Liberty потрібна пряма довжиною максимум 330 метрів. Автомобіль може перебувати в повітрі трохи більше 4 годин і пролітати 500 кілометрів.

 Для оформлення попереднього замовлення на PAL-V Liberty необхідно внести депозит у розмірі від $2500 до $25.000. Першою модифікацією PAL-V Liberty стане версія Pioneer Edition. Всього компанія планує випустити 90 таких автомобілів. Після чого почнуться продажі більш доступної версії Sport.
Теги PAL-V

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: