» » В Румунії почали складання нового Ford EcoSport.

Новини

В Румунії почали складання нового Ford EcoSport.

В Румунії почали складання нового Ford EcoSport.


 В Європі почалася збірка нового Ford EcoSport, який став на конвеєр завода Ford в румунському місті Крайова. Для модернізації заводу під випуск EcoSport американці інвестували в нього понад €200 млн.

 Рестайлінговий Ford EcoSport отримав видозмінену головну оптику, бампери, решітку радіатора та ін. Європейський варіант кросовера відрізняється від китайського відсутністю запасного колеса на дверцятах багажнику. У Європі кросовер буде пропонуватися в кількох варіантах, в тому числі в комплектації ST-Line. Вона включає 17-дюймові диски Dark Tarnish, аеродинамічний обвіс, двоколірний кузов і оптику з тонуванням. У салоні європейського Ford EcoSport з'явилися нове кермо і фронтальна панель з широким екраном інформаційно-розважального комплексу. Крім того, в машині змінився блок кліматичної установки.

 Для Ford EcoSport передбачений 1.5-літровий 125-сильний турбодизельний агрегат. Також кросовер буде продаватися з 1.0-літровим бензиновим EcoBoost потужністю 100, 125 і 140 к.с. Всі агрегати працюватимуть в парі з шестиступінчастою МКПП або "автоматом", також буде доступна система повного приводу.
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: