» » Колишній ген.директор BBC назвав звільнення Джеремі Кларксона великою помилкою.

Новини

Колишній ген.директор BBC назвав звільнення Джеремі Кларксона великою помилкою.

Колишній ген.директор BBC назвав звільнення Джеремі Кларксона великою помилкою.
 Причиною зміни ведучих в найпопулярнішому автомобільному телешоу став "вибуховий" характер  - Джеремі Кларксона. 

 Однак, серед колишніх ген.директорів BBC після провалу першого сезону шоу з новими ведучими вже висловлюються припущення, що керівництво каналу погарячкувало.

 Колишній ген.директор BBC Марк Томпсон, в інтерв'ю газеті The Sunday Times назвав звільнення Кларксона "великою помилкою". "Кларксон може бути глибоко неприємною особистістю. Я не думаю, що люди мають право бити своїх колег, і важко залишати їх в колективі після такого. Однак, його їдкий, часом неконтрольований талант - це те, що BBC не могло дозволити собі втратити ".

 Кларксон, Хаммонд і Мей покинули Top Gear після бійки Кларксона з одним із продюсерів шоу - Ойсином Таймоном. Приводом для бійки стало те, що продюсер не зміг забезпечити ведучих гарячою вечерею після тривалого знімального дня. В результаті трійка відомих ведучих покинула склад команди Top Gear і в даний час готує до виходу свій власний проект - The Grand Tour, який вийде в ефір цієї осені на сервісі Amazon.

 У свою чергу, Top Gear готується до свого другого сезону без популярної трійки. Перший сезон, зйомками якого керував запрошений каналом Кріс Еванс, вже названий одним з найбільш провальних в історії шоу - показники переглядів програми навіть не наблизилися до тих результатів, які забезпечував Top Gear за участю Джеремі Кларксона, Річарда Хаммонда і Джеймса Мея.
 


Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: