» » Дизельгейт по-французьки?

Новини

Дизельгейт по-французьки?

Дизельгейт по-французьки?


 Французька влада почала судове розслідування щодо альянсу PSA, який підозрюється в махінаціях з показниками шкідливих викидів автомобілів з дизельними двигунами. Представники PSA мають намір захищати свої інтереси і стверджують, що вони "поважають закони у всіх країнах, де працюють".

 Представники французького альянсу Peugeot-Citroen під час спілкування з пресою заявили, що компанія не використовує "шахрайське" обладнання або програмне забезпечення, яке навмисне занижує показники шкідливих викидів в атмосферу. Представники PSA заявили, що мають намір захищати свої інтереси і інтереси 180.000 працівників у всьому світі.

 Як стало відомо, судове розслідування щодо PSA було розпочато ще 7 квітня 2017 року. Прокуратура Парижа вважає, що автомобілі компанії можуть бути "шкідливими для людей і тварин". Слід зазначити, що подібна перевірка була розпочата і щодо альянсу Renault-Nissan, який, на думку правоохоронців, уже 25 років вводить в оману клієнтів і наглядові органи. Відзначається, що в реальних умовах автомобілі Renault мають більш високі показники викидів, ніж це показали лабораторні тести.
Теги PSA

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: