» » Aston Martin планує відродити бренд Lagonda.

Новини

Aston Martin планує відродити бренд Lagonda.

Aston Martin планує відродити бренд Lagonda.


 Керівництво британської компанії Aston Martin повідомило про те, що у них в планах відродження бренду Lagonda, який може порадувати автолюбителів новими унікальними моделями в найближчі кілька років.
 
 Енді Пальмер, який є генеральним директором Aston Martin на прес-конференції в Женеві повідомив журналістам про те, що компанія планує відновити виробництво автомобілів бренду Lagonda. Плани на відродження колись популярної марки будуть здійснені в найближчі кілька років. Вже в кінці цього року з'явиться перший приємник моделі Vantage, слідом за ним в 2018 році відбудеться презентація нового Vanquish. У 2019 році компанія планує випустити перший позашляховик під логотипом бренду Lagonda.

 Голова Aston Martin підкреслив, що найближчим часом бренд випустить три-чотири моделі, але точно можна стверджувати лише про дві, решта будуть розроблятися на основі результатів продажів Vantage і Vanquish. До 2020 року Aston Martin планує остаточно відродити Lagonda, і випустити під її логотипом седан і кросовер.
Теги Aston Martin

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: