» » McLaren Speedtail може обійти Bugatti Chiron у розгоні до 100 км/год.

Новини

McLaren Speedtail може обійти Bugatti Chiron у розгоні до 100 км/год.

McLaren Speedtail може обійти Bugatti Chiron у розгоні до 100 км/год.


 До дебюту найшвидшого в історії автомобіля компанії McLaren — Speedtail залишається трохи більше місяця, а вже з'явилися нові деталі його технічних характеристик, повідомляє видання Carscoops.

 За неофіційною інформацією, гіперкар був протестований у двох конфігураціях під назвою "4-Wheel Drive" та "Propulsion". Очевидно, що перша відноситься до повного приводу, а от остання може бути моделлю з заднім приводом. За чутками, Speedtail розганятиметься до сотні всього за 2 секунди, що робить його швидшим, ніж Bugatti Chiron, якому на розгін до тієї ж швидкості необхідно 2.5 секунди.

 Якщо ця цифра достовірна, то це зробить його швидшим, ніж поточні гіперкари, і McLaren Speedtail зможе кинути виклик навіть найшвидшим у своєму роді супербайкам.

 Також відомо, що автомобіль отримає гібридну силову установку на базі 4.0-літрового твін-турбо V8, який встановлюється на McLaren 720S. Потужність гібридної силової установки гіперкара становитиме понад 1000 кінських сил. McLaren покаже Speedtail на закритій презентації найближчим часом, тоді як його офіційна прем'єра запланована на 12 жовтня.
Теги McLaren

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: