» » Компанія Porsche продовжує тести електромобіля Porsche Taycan.

Новини

Компанія Porsche продовжує тести електромобіля Porsche Taycan.

Компанія Porsche продовжує тести електромобіля Porsche Taycan.


 Компанія Porsche продовжує тестувати свій перший електромобіль Taycan, який з кожним разом втрачає все більше камуфляжу, повідомляє видання Carscoops. На нових шпигунських фото видно, що автомобіль, ймовірно, вже отримав остаточну головну оптику та легкосплавні диски.

 Оптика автомобіля дещо прикрита плівкою навколо світлодіодів, однак видно, що вона залишається близькою до тої, яка була показана на концепті Mission E, в задній частині видно світлодіодну смужку, яка проходить по ширині автомобіля і акуратно проходить під інтегрованим спойлером. Колеса мають особливий дизайн, який, найімовірніше, підвищує ефективність аеродинамічних елементів Taycan. Porsche заявляє, що запас ходу електромобіля становитиме 500 км (за застарілим циклом NEDC). Потужність двох електродвигунів Taycan перевищуватиме 600 кінських сил. Розгін до сотні становитиме 3.5 секунди, а на розгін до 200 км/год знадобиться менше 12 секунд. Максимальна швидкість електромобіля буде обмежена на позначці 250 км/год.

 Крім того, Porsche вже почала розгортання своєї мережі 800-вольтових станцій швидкої зарядки, які компанія називає Turbo Charging. Компанія стверджує, що батареї Taycan зможуть зарядитися до 80% всього за 15 хвилин, при використанні станцій Turbo Charging.

 Porsche планує встановити 500 станцій в США до другої половини 2019 року, починаючи зі своїх дилерських центрів і вздовж основних магістралей. Очікується, що Porsche Taycan дебютує в середині 2019 року, а продажі розпочнуться вже в 2020 році.
Теги Porsche

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: