» » Компанія Ford не переноситиме виробництво Focus Active до США.

Новини

Компанія Ford не переноситиме виробництво Focus Active до США.

Компанія Ford не переноситиме виробництво Focus Active до США.


 Ford не перенесе виробництво Focus Active з Китаю в Сполучені Штати, попри надії президента США Дональда Трампа, повідомляє видання Carscoops. Минулого тижня Ford розкрив свої плани, згідно з якими, компанія планує імпортувати Focus Active з Китаю через мита Трампа на китайські товари, включаючи автомобілі. Трамп вважає, що ці мита змусять автовиробника перенести виробництво Focus Active з Китаю в США, але Ford каже, що цього не відбудеться.

 Враховуючи те, що Ford очікує не більше 50.000 щорічних продажів для Focus Active, було б не вигідно побудувати його в Сполучених Штатах. На думку аналітика Еда Кіма з AutoPacific, якби не було мит на імпорт, то Focus Active міг би мати значно більший попит в США.

"Без імпортного мита бізнес-кейс був би досить твердим для цієї моделі на ринку США"


"Ford відмовився від планів продавати випущений в Китаї невеликий автомобіль у США через зростання мит в США." CNBC. Це лише початок. Тепер цей автомобіль може бути побудований в США, і Ford не буде платити ніяких мит!

 "[Компанія Ford може зосередити увагу] на багатьох інших заводах у всьому світі, тому, якщо вони вирішили продовжувати продавати варіант Focus на американському ринку, існує кілька варіантів, крім його виробництва в Сполучених Штатах", - заявила віце-президент з промисловості, праці та економіки в Центрі автомобільних досліджень Крістін Джичек.
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: