» » Компанія Ford представила систему Trail Control, яку першим отримав F-150 Raptor.

Новини

Компанія Ford представила систему Trail Control, яку першим отримав F-150 Raptor.

Компанія Ford представила систему Trail Control, яку першим отримав F-150 Raptor.


 Компанія Ford представила систему Trail Control для Ford F-150 Raptor 2019 модельного року, повідомляє видання Motor1. Система Trail Contol - це такий собі круїз-контроль для бездоріжжя. Він контролює дросель та гальма, що дозволяє водієві повністю зосередитися на керуванні.

 Система працює на швидкості від 2 до 32 км/год, електроніка сама спрямовує крутний момент на колесо з найвищим зчепленням з поверхнею, коли це необхідно для плавного підйому пікапу на іншу сторону. Крім того, система може допомогти автомобілю не застрягнути в глубокому піску.

 F-150 Raptor також отримав адаптивні амортизатори з електронним керуванням і може змінювати характеристики кожної стійки окремо. Як приклад, електроніка застосовує найбільш жорсткі налаштування при відриві колеса від землі, щоб таким чином максимально пом'якшити приземлення.

 Під капотом Ford F-150 Raptor встановлений 3.5-літровий V6 EcoBoost, який видає 450 кінських сил і 692 Нм крутного моменту. В парі з агрегатом працює 10-ступінчастий "автомат". Пікап має повний привід, а також понижену передачу.

 Ford обіцяє, що нова система також буде доступна для Ford Ranger 2019 модельного року, який з'явиться в дилерських центрах на початку наступного року.
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: