» » В Південній Австралії почнуть анулювати реєстрацію автомобілям з подушками безпеки Takata.

Новини

В Південній Австралії почнуть анулювати реєстрацію автомобілям з подушками безпеки Takata.

В Південній Австралії почнуть анулювати реєстрацію автомобілям з подушками безпеки Takata.


 Влада штату Південна Австралія з 1 листопада 2018 року почне анулювання реєстрації автомобілям, які мають подушки безпеки Takata типу "Alpha", повідомляє видання Car Advice. Таким чином влада штату намагається змусити автомобілістів замінити дефектні подушки безпеки, які представляють найбільшу небезпеку.

 Дефектні подушки безпеки Takata при спрацьовуванні можуть нанести тяжкі травми водієві і пасажирові, які навіть можуть призвести до смерті. Встановлений всередині пиропатрон вибухає сильніше, ніж передбачено конструкцією. Через що сталеві фрагменти корпусу розлітаються і завдають тяжких травм.

 За даними сервісу IsMyAirbagSafe.com.au, в Австралії все ще є безліч машин з подушками типу "Alpha", в реєстрі знаходиться 19.5 тисяч дефектних подушок з них 679 на території штату Південна Австралія.

 Власників автомобілів з дефектними подушками безпеки неодноразово сповіщали дилери, чого як з'ясувалося було замало. Чиновники Південноавстралійського автомобільний реєстру зробили останнє попередження і дало 30 днів на вирішення проблеми з подушками. Якщо власники вкотре проігнорують вимогу замінити подушки, то їхнім автомобілям просто анулюють реєстрацію. Власникам проблемних автомобілів достатньо звернутися до дилерського центру, де їм безкоштовно замінять подушки безпеки.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: