» » Компанія Honda відкличе в США 1760 спорткарів NSX через два дефекти.

Новини

Компанія Honda відкличе в США 1760 спорткарів NSX через два дефекти.

Компанія Honda відкличе в США 1760 спорткарів NSX через два дефекти.


 Компанія Honda оголосила про відкликання свого спортивного автомобіля Honda NSX (в США продається під брендом Acura) одразу через дві проблеми, повідомляє видання Motor1. Відкликання проводиться через несправний додатковий стоп-сигнал та паливні баки.

 У випадку з стоп-сигналом, буде відкликано 793 автомобілі 2017 модельного року, у цих автомобілів є тенденція до короткого замикання додаткового стоп-сигналу, це може спричинити перегорання запобіжника, що в свою чергу повністю знеструмить всі стоп-сигнали, що в кінцевому результаті може призвести до нещасних випадків.

 У другому випадку, буде відкликано 967 автомобілів 2017-2018 модельного року на заміну лівого і правого паливних баків. В Honda кажуть, що трубки, які з'єднують окремі паливні баки - в деяких NSX були встановлені неправильно, що з часом може призвести до витоку пального. Це, очевидно, може призвести до пожежі. Всі автомобілі будуть відкликані на території США, вищезгадані дефекти компанія усуне за свій рахунок. Власників проблемних автомобілів додатково повідомлять про необхідність відвідання дилерського центру для проведення ремонтних робіт.
Теги Honda

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: