» » Інвестори Volkswagen вимагають відшкодування 9.2 млрд євро збитків через "дизельгейт".

Новини

Інвестори Volkswagen вимагають відшкодування 9.2 млрд євро збитків через "дизельгейт".

Інвестори Volkswagen вимагають відшкодування 9.2 млрд євро збитків через "дизельгейт".


 Інвестори компанії Volkswagen хочуть щоб їм відшкодували €9.2 млрд через падіння ціни акції під час "дизельгейту" в 2015 році, повідомляє видання Automotive News. Судова справа складається з 1670 заяв, поданих переважно інституціональними акціонерами Volkswagen, які звинуватили компанію у нездатності інформувати інвесторів про масштаби скандалу, який обійшовся компанії в €27.4 млрд у вигляді.

 Якщо б компанія попередила інвесторів про масштаби скандалу, перш ніж Управління з охорони навколишнього середовища США (EPA) випустило "повідомлення про порушення" 18 вересня 2015 року, то інституційні інвестори, можливо, уникнули втрат від своїх пакетів акцій, йдеться у тексті позову. Після того, як EPA опублікувала дані свого розслідування, впродовж кількох днів акції компанії знизилися на 37%.

 Volkswagen визнав свою провину у справі "дизельгейту", однак заперечує звинувачення інвесторів. Представники Volkswagen наполягають на тому, що керівництво не знало про те, що EPA готовиться розкрити інформацію про маніпуляції з показниками викидів шкідливих речовин, оскільки керівництво компанії вело переговори про досягнення врегулювання, тому правління не бачило необхідності інформувати інвесторів. Тим не менш, інвестори впевнені, що невелика група людей знала про порушення і вони повинні були своєчасно повідомити про це зацікавлені сторони.
Теги Volkswagen

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: