» » Компанія BMW представила плагін-гібридну версію кросовера BMW X5.

Новини

Компанія BMW представила плагін-гібридну версію кросовера BMW X5.

Компанія BMW представила плагін-гібридну версію кросовера BMW X5.


 Компанія BMW показала плагін-гібридну версію кросовера BMW X5, яка отримала назву X5 xDrive45e iPerformance, повідомляє видання Carscoops. Під капотом кросовера розташований рядний 6-циліндровий 3.0-літровий бензиновий TwinPower Turbo двигун, який видає 286 кінських сил, електричний двигун видає 112 кінських сил. Сумарна потужність гібридної силової установки становить 394 кінські сили і 600 Нм крутного моменту.
 X5 xDrive45e iPerformance має 8-ступінчасту автоматичну коробку передач, яка працює в парі зі стандартною системою повного приводу. Кроссовер також оснащений пневматичною підвіскою та електронним управлінням амортизаторами.

 Розгін плагін-гібридного кросовера до сотні становить 5.6 секунди, а максимальна швидкість становить 235 км/год або 140 км/год виключно на електричній тязі. Запас ходу на одній лише електричній тязі становить близько 80 км.

 Очікується, що BMW X5 xDrive45e iPerformance вийде на європейський ринок наступного року, в США вихід автомобіля на ринок планується не раніше 2020 року.
Теги BMW

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: