» » Компанія Hyundai показала оновлений Hyundai i30, який незабаром дебютує в Парижі.

Новини

Компанія Hyundai показала оновлений Hyundai i30, який незабаром дебютує в Парижі.

Компанія Hyundai показала оновлений Hyundai i30, який незабаром дебютує в Парижі.


 Компанія Hyundai показала оновлений Hyundai i30, дебют якого відбудеться на Паризькому автосалоні на початку жовтня. Рестайлінговий i30 отримає новий 1.6-літровий дизельний агрегат, базовий варіант якого видаватиме 96 кінських сил і буде пропонуватися виключно з 6-ступеневою "механікою". Також будуть доступні версії зі 116 к.с. та 136 к.с., які можна замовити з тією ж 6-ступеневою МКПП або 7-ступінчастою DCT з двома зчепленнями. За інформацією Hyundai, споживання пального в середньому залежить від обраного двигуна та трансмісії і варіюється від 3.8 до 4.4 л / 100 км.

 Бензинові двигуни для хетчбеку i30 та універсалу i30, які будуть доступні в Європі, будуть оснащені стандартними фільтрами сажі. Всі дизелі будуть оснащені системами очищення вихлопних газів, які використовують суміш сечовини та води для зменшення викидів оксидів азоту.

 Окрім оновленої моторної гамми, сімейство i30 також отримає трохи переглянутий дизайн, зокрема новий передній бампер, який натхненний i30 Fastback. Також для автомобілів 2019 модельного року буде доступна два нових кольори — Stellar Blue та Olivine Grey. В салоні з'явився новий 8-дюймовий екран мультимедійної системи, яка підтримує Apple Car Play та Android Auto.
Теги Hyundai

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: