» » SSC North America вірить, що SSC Tuatara зможе подолати рубіж в 300 миль/год.

Новини

SSC North America вірить, що SSC Tuatara зможе подолати рубіж в 300 миль/год.

SSC North America вірить, що SSC Tuatara зможе подолати рубіж в 300 миль/год.


 SSC North America планує подолати рубіж в 300 миль/год (480 км/год) зі своїм суперкаром SSC Tuatara, який був представлений минулого місяця на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч, повідомляє видання Motor1.

 Хоча остаточна версія Tuatara ще не готова, в SSC North America кажуть, що коефіцієнт лобового опору автомобіля становить 0.279 і вже перевершив початкову ціль. Потрібно провести ще більшу роботу для подальшого зниження цього числа, одночасно підвищуючи притискну силу.

 Під капотом суперкара розташується 5.9-літровий твін-турбо V8, який видає 1350 кінських сил на звичайному паливі та 1750 к.с. при використанні E85. Виконавчий директор компанії Джеред Шелбі розповів, що двигун по дві форсунки на циліндр і досить розумний, щоб автоматично адаптуватися під тип пального.

 "Якщо у вас половина баку заповнена бензиновим з октановим числом і половина E85, ви отримаєте близько 1500 кінських сил".

 Виробництво суперкара SSC Tuatara буде обмежене лише 100 автомобілями, очікується, що перші автомобілі надійдуть до замовників наступного літа.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: