» » Компанія Mercedes-Benz представила електричний кросовер Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC.

Новини

Компанія Mercedes-Benz представила електричний кросовер Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC.

Компанія Mercedes-Benz представила електричний кросовер Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC.


 Компанія Mercedes-Benz представила свій перший електричний кросовер, який отримав назву Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC, презентація кросовера відбулася сьогодні в Стокгольмі, Швеція.

 В Mercedes-Benz кажуть, що EQC отримає вигоду від якості, безпеки та комфорту, що очікується від автомобілів Mercedes-Benz, але в той же час "є піонером авангардної електричної зовнішності, представляючи дизайнерську ідіому Progressive Luxury". В плані дизайну, серійний кросовер залишився вірним концепту Generation EQ, хоча і отримав дещо переглянутий дизайн.
 Силова установка кросовера складається з двох асинхронних електродвигунів, які розташовані на обох осях, таким чином забезпечуючи повний привід. Сумарна потужність силової установки становить 407 кінських сил і 765 Нм крутного моменту. Розгін автомобіля до 96 км/год займає 4.9 секунди, а максимальна швидкість становить 180 км/год.

 Силова установка живитиметься від 80 кВт·год батареї, що на 10 кВт·год більше, ніж було в концепт-карі. Очікується, що запас ходу становитиме до 320 км/год. Кросовер підтримує швидку зарядку, на 110 кВт зарядній станції, зарядка батареї з 10% до 80% займає всього 40 хвилин.
 Кросовер отримає систему під назвою MBUX (Mercedes-Benz User Experience). Це абсолютно нова мультимедійна система, яка включає інноваційні технології, що базуються на штучному інтелекті та інтуїтивно зрозумілій операційній системі. MBUX може працювати за допомогою голосового введення, сенсорного екрану (першого для автомобілів Mercedes-Benz), кнопки сенсорної панелі та сенсорного керування на кермі. 

Теги Mercedes-Benz

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: