» » ТОВ "Хюндай Мотор Україна" визначила переможця Олімпіади Професійної майстерності консультантів.

Новини

ТОВ "Хюндай Мотор Україна" визначила переможця Олімпіади Професійної майстерності консультантів.

ТОВ "Хюндай Мотор Україна" визначила переможця Олімпіади Професійної майстерності консультантів.


 22 серпня відбувся фінальний етап Олімпіади Професійної майстерності консультантів з сервісу дилерської мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна", в якому взяли участь 10 кращих співробітників офіційних дилерських центрів Hyundai.

 У першому етапі Олімпіади, який відбувся з 1 по 14 серпня в форматі онлайн-тестування, взяли участь 80 фахівців дилерських центрів Hyundai, з них 10 вийшли у фінальний етап Олімпіади, який пройшов протягом 21-22 серпня. У фіналі десятка фіналістів продемонструвала свої навички та вміння під час письмового тестування, співбесіди та рольової гри, в ході якої відтворювався реальний процес роботи консультанта по сервісу з клієнтами. Клієнтами виступили незалежні експерти, які і оцінювали майстерність конкурсантів за кількома критеріями. Переможцем Олімпіади став фахівець дилерського центру "Автопланета Плюс" Дмитро Капустін (м. Херсон). Він, разом з переможцем Олімпіади 2017 року Ігорем Матусом, фахівцем дилерського центру "Алекс Восток" (м. Краматорськ), представить Україну на Першому Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами у Південній Кореї у листопаді цього року. Друге місце посів консультант по сервісу дилерського центру "Автотрейдінг Одеса" Олександр Репинський (м. Одеса), а третє - співробітник дилерського центру "Алекс Восток" Олександр Кадурін (м. Краматорськ).

 "Ми вдячні усім співробітникам дилерських центрів, які взяли участь в Олімпіаді і продемонстрували високий рівень майстерності. Ми пишаємося, що в офіційних дилерських центрах Hyundai працюють справжні професіонали своєї справи. Сподіваємося, що наші фахівці, Дмитро Капустін та Ігор Матус, гідно представлять Україну на Першому Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами у Південній Кореї", - сказав Сергій Топорков, директор з сервісу "Хюндай Мотор Україна".

 Консультанти з сервісу "Хюндай Мотор Україна" постійно беруть участь в Міжнародному Чемпіонаті фахівців Hyundai по роботі з клієнтами, який проводиться кожні два роки, починаючи з 2012 року. На цих змаганнях представники дилерських центрів з України домоглися значних успіхів, підтверджуючи свій високий професійний рівень.
Теги Hyundai

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: