» » SEAT опублікувала відеотизер кросовера Tarraco.

Новини

SEAT опублікувала відеотизер кросовера Tarraco.

SEAT опублікувала відеотизер кросовера Tarraco.


 Компанія SEAT опублікувала відеотизер кросовера Tarraco, який дає нам уявлення про остаточний дизайн серійного автомобіля, який дебютує 18 вересня, повідомляє видання Carscoops.

 "Відчуття від нового SEAT Tarraco вражають. Він дуже динамічний і дозволяє одночасно відчувати себе в безпеці", заявив голова SEAT з розвитку, патентів та інновацій Стефан Іллічєвіч. Виробник також підтвердив, що об'єм багажного відділення Tarraco становитиме 760 літрів зі складеним третім рядом.

 Бездоріжжя не буде проблемою для Tarraco, оскільки він, очевидно, може рухатися схилами з нахилом до 70%, а також бічним нахилом до 85%. Крім того, кросовер отримає систему допомоги при русі схилами, а також систему попередження перекидання. Водій зможе вибрати між шістьма режимами руху в залежності від поверхні. Кросовер також отримає адаптивну підвіску.

 Очікується, що моторна гамма кросовера буде представлена 1.4-літровим та 2.0-літровим бензиновими турбоагрегатами, а також 2.0-літровим турбодизелем, потужність агрегатів наразі невідома.
 

Теги SEAT

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: