» » YouTube-блогер Supercar Blondie взяла інтерв'ю у CEO Automobili Pininfarina.

Новини

YouTube-блогер Supercar Blondie взяла інтерв'ю у CEO Automobili Pininfarina.

YouTube-блогер Supercar Blondie взяла інтерв'ю у CEO Automobili Pininfarina.


 Олександра Мері Гірскі, яка більш відома, як Supercar Blondie, показала задню частину гіперкара Pininfarina PF0, повідомляє видання Motor1. Гірскі мала можливість поспілкуватися з виконавчим директором компанії Automobili Pininfarina Майклом Першке цього року в Пеббл-Біч. Першке повторив, що PF0 буде цілком електричним і матиме потужність 2000 кінських сил, розгін до сотні становитиме 2 секунди, а до 300 км/год - 12 секунд. Максимальна швидкість гіперкара перевищуватиме позначку в 400 км/год, а запас ходу становитиме до 500 км.

 Автомобіль Pininfarina вже приймає замовлення на електричний гіперкар, вартість якого становитиме $2.5 млн. Тим не менш, потенційним замовникам варто поспішати, оскільки виробництво PF0 буже обмежене 150 екземплярами. Презентації гіперкара пройде в березні 2019 року на Женевському автосалоні. Будемо сподіватися, що в Мережі до цього часу з'явиться ще більше тизерів, щоб ми мали більше уявлення про зовнішній вигляд гіперкара.

 На даний момент опубліковані лише офіційні ескізи дизайну, а також зображення дизайну задньої частини PF0 на якому видно світлодіодні смужки, які являють собою задні ліхтарі гіперкара. Майкл Першке під час співбесіди заявив, що гіперкар буде мати двері типу "крило метелика", а керівник проекту Лука Боргоньйо розповів, що автомобіль розроблений таким чином, щоб "спілкуватися" з водієм.


Теги Pininfarina

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: