» » Компанія Ford може скоротити 12% працівників.

Новини

Компанія Ford може скоротити 12% працівників.

Компанія Ford може скоротити 12% працівників.


 Компанія Ford може скоротити до 24.000 робочих місць і припинити виробництво таких моделей, як S-Max, Galaxy і Mondeo на території Європи, повідомляє видання Automotive News.

 В період з квітня по червень, Ford втратив $73 млн у Європі через скорочення продажів дизельних автомобілів та низькі продажі автомобілів. Крім того, Ford зіткнувся з додатковою невизначеністю від Brexit, що може призвести до зростання мит на автомобілі та комплектуючі, які продаються між США та континентальною Європою.

 Аналітики Morgan Stanley вважають, що Ford звільнить 12% своїх працівників, головним чином, на своїх європейських заводах. Таким чином, без роботи можуть залишитися 24.000 з 202.000 працівників компанії. Також компанія Ford, ймовірно, закінчить виробництво седана Mondeo та мінівенів Galaxy і S-Max на користь більш вигідних кросоверів.

 ПрезидентFord Europe Стівен Армстронг заявив, що зараз компанія зосереджена на "зменшені витрат, шляхом впровадженні ефективного обладнання та програмних продуктів для зниження собівартості продукції та матеріалів, а також інтенсивності капіталу в Європі".
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: