» » Половина модельного ряду Volkswagen досі не пройшла сертифікації відповідно до циклу WLTP.

Новини

Половина модельного ряду Volkswagen досі не пройшла сертифікації відповідно до циклу WLTP.

Половина модельного ряду Volkswagen досі не пройшла сертифікації відповідно до циклу WLTP.


 Компанія Volkswagen заявила, що лише половина існуючих моделей отримала затвердження відповідно до стандартів циклу WLTP, який починає діяти відсьогодні, повідомляє видання Autocar.

 З 1 вересня всі нові автомобілі, що продаються на території Європейського Союзу, зобов'язані проходити сертифікацію за більш жорсткими вимогами в рамках Всесвітньої гармонізованої процедури тестування легкових транспортних засобів (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure), розробленої для забезпечення більш реалістичного вимірювання споживання палива та викидів.

 Проте керівник відділу продажів та маркетингу Volkswagen в Німеччині Томас Зан підтвердив, що компанія отримала типовий дозвіл на 7 з 14 моделей, які продаються в Європі.

 "Нові тести є більш громіздкими і займуть у два-три рази більше часу, ніж у минулому. Навіть моделі з обмеженим тиражем повинні бути перевірені окремо. Наступні місяці для нас будуть складними", - заявив Зан.

 Наприклад, Volkswagen, Golf - одна з найпопулярніших моделей Volkswagen, ще досі не отримала повної сертифікації. Очікується, що повна сертифікація буде завершена протягом наступних двох тижнів, а тестовий стенд компанії буде працювати цілодобово, щоб пришвидшити процес сертифікації.

 Проблеми із сертифікацією також впливають і на терміни доставки нових автомобілів клієнтам. Деякі комплектації Volkswagen Golf, які продаються в Німеччині, будуть доставлені клієнтам із затримкою до 6 місяців, німецькі дилери називають цю ситуацію "катастрофічною".

 Представник Volkswagen у Великій Британії підтвердив, що середній час очікування для більшості комплектацій Golf також зріс і становить приблизно 14-15 тижнів, в порівнянні з 6-10 тижнів до появи WLTP.

 В очікуванні затримки поставок через сертифікацію WLTP, Volkswagen раніше почав накопичувати нові автомобілі, вироблені на заводах по всій Європі. Однак 80% цих автомобілів вже розпродані.
Теги Volkswagen

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: