» » Компанія Джеймса Дайсона інвестує $715 млн у будівництво тестового центру на аеродромі.

Новини

Компанія Джеймса Дайсона інвестує $715 млн у будівництво тестового центру на аеродромі.

Компанія Джеймса Дайсона інвестує $715 млн у будівництво тестового центру на аеродромі.


 Компанія Dyson інвестує в будівництво тестового центру для електромобілів на аеродромі Халльвінгтон $715 млн, повідомляє видання Carscoops.

 За словами представників компанії другий план, який був поданий на розгляд округу Вілтшир раніше в цьому місяці, згідно з яким, компанія планує перетворити аеродром у автомобільний тестовий центр. Компанія буде продовжувати відновлювати ангари на аеродромі і почне будівництво на нових будівель.

 Будуть побудовані різноманітні дороги, які імітуватимуть різні типи дорожнього покриття. Dyson також планує створити швидкісну ділянку, яка буде використовуватися автомобілями, які можуть досягати швидкості понад 160 км/год.

 Компанія Dyson вже витратила $110 млн відновивши два ангари на місці, і стверджує, що повні інвестиції на об'єкті площею в 750 акрів (~ 3 км2 будуть "набагато вищы". Другий етап обійдеться в $260 млн, а всього в цей об'єкт планують інвестувати $715 млн.

 Окрім випробувальних полігонів та конструкторських/інженерних бюро, на аеродромі буде кафе, спортивний центр та центр для відвідувачів, де можна буде дізнатись про новий електромобіль Dyson.
Теги Dyson

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: