» » McLaren Speedtail отримає гібридну силову установку, яка видаватиме понад 1000 к.с.

Новини

McLaren Speedtail отримає гібридну силову установку, яка видаватиме понад 1000 к.с.

McLaren Speedtail отримає гібридну силову установку, яка видаватиме понад 1000 к.с.


 Виконавчий директор McLaren Майк Флевітт в інтерв'ю виданню Top Gear розповів, що найшвидший автомобіль в історії компанії, яким стане гіперкар McLaren Speedtail отримає гібридну силову установку потужністю понад 1000 кінських сил.

 Не вдаючись у подробиці, Флевітт розповів, що в її основі буде лежати 4.0-літровий твін-турбо V8, а гібридна складова буде реалізована не так, як в McLaren P1. За словами Флевітта, максимальна швидкість гіперкара становитиме 391 км/год, а сама компанія не має наміру встановлювати рекорд швидкості і конкурувати з Koenigsegg або Hennessey. Замість цього інженери McLaren зосередяться на тому, щоб зробити гіперкар "комфортним і зручним в управлінні". Однак, додав, що компанія запросто може зробити конкурента для Hennessey Venom F5, який буде розганятися до швидкості в понад 300 миль на годину (483 км/год).

 McLaren Speedtail вийде обмеженим тиражем, який складе всього 106 екземплярів, початкова вартість гіперкара становитиме £1.6 млн, однак навіть за ці кошти його не вийде придбати, оскільки всі гіперкара вже розпродані.
Теги McLaren

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: