» » Компанія Porsche розпочала виробництво оновленого Porsche Macan в Лейпцигу.

Новини

Компанія Porsche розпочала виробництво оновленого Porsche Macan в Лейпцигу.

Компанія Porsche розпочала виробництво оновленого Porsche Macan в Лейпцигу.


 Компанія почала серійне виробництво свого оновленого кросовера Porsche Macan на своєму заводі в Лейпцигу, повідомляє видання Carscoops. Наразі компанія Porsche повинна адаптувати частину заводу для виробництво оновленого Macan, після чого виробництво буде збільшене до більш ніж 420 одиниць на день, це повинно трапитися вже до початку вересня. Перший Porsche Macan в кольорі Mamba Green Metallic, який зійшов з конвеєру в Лейпцигу відправиться до замовника з Китаю.

 Porsche Macan отримав ряд оновлень для його оновлення середнього циклу, найбільш очевидним з яких є оновлений задня частина, в якій зараз є світлодіодна стрічка, яка об'єднує задні ліхтарі. Всі Macan також отримують світлодіодні головну оптику вже в базі. Всередині автомобіль отримає нову інформаційно-розважальну систему Porsche Communication Management (PCM) з сенсорним 10.9-дюймовим дисплеєм, система підтримує інтелектуальний голосовий контроль та онлайн навігацію.

 Моторна гамма і досі невідома, що викликано затримками через стандартизацію агрегатів під цикл WLTP. Однак, базові моделі, ймовірно, продовжать використовувати турбовані 2.0-літрові 4-циліндрові агрегати, в дорожчих комплектаціях можуть використовуватися більш сучасні V6 замість попереднього 3.6-літрового V6. Очікується, що моделі Macan S та GTS отримають 3.0-літровий V6 з турбонаддувом, тоді як Macan Turbo повинен запозичити 2.9-літровий V6 від Cayenne S.
Теги Porsche

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: