» » Компанія Lego побудувала Bugatti Chiron на якому можна їздити.

Новини

Компанія Lego побудувала Bugatti Chiron на якому можна їздити.

Компанія Lego побудувала Bugatti Chiron на якому можна їздити.


 Компанія Lego побудувала повнорозмірну версію гіперкара Bugatti Chiron на якому можна їздити, повідомляє видання Motor1. На будівництво повномасштабної моделі пішло понад 1 мільйон деталей Lego Technic, розробка і будівництво зайняло 13.438 годин.

 Зовнішні частина кузова з'єднані трикутними сегментами, які складають зовнішню структуру, яка імітує форми справжнього Chiron. Всередині з Lego деталей вдалося детально відтворити інтер'єр Chiron. Панель приладів, сидіння та кермо - все це є в цій моделі. Крім того, у моделі є задній спойлер, спідометр, передні та задні ліхтарі та педаль гальма.

Енді Воллес

 Lego Technic Bugatti Chiron також може рухатися власними силами, звісно максимальна швидкість з 420 км/год знизилася до 20 км/год, тим не менш, це все одно вражає. Повнорозмірна модель отримала 2304 двигуна, 4032 шестерні та 2016 поперечних осей, теоретична потужність моделі становить 5.3 кінські сили та 92 Нм крутного моменту. Вага Chiron з Lego становить 1.5 тонни.

 Як сказав Енді Воллес, водій, який розігнав Lego Chiron до 20 км/год і колишній гоночний водій: "З відстані приблизно 20 метрів не зовсім очевидно, що ви дивитеся на автомобіль з Lego".
Теги Bugatti

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: