» » BMW iX3 був помічений під час проходження дорожніх тестів.

Новини

BMW iX3 був помічений під час проходження дорожніх тестів.

BMW iX3 був помічений під час проходження дорожніх тестів.


 Компанія BMW продовжує дорожні тести електричний кросовер BMW iX3, який вийде на ринок в 2020 році і стане першим електричним кросовер бренду, повідомляє видання Carscoops. Незважаючи на те, що попередні прототипи практично не відрізнялися від стандартної моделі, в останній версії представлений вже виробничий кузов, який приховано під блакитним камуфляжем, щоб позначити його екологічний статус.

 У порівнянні зі звичайним X3, кросовер iX3 отримав переглянуту решітку радіатора, також ми можемо побачити повітрозабірники. Решта конструкції багато в чому переноситься, але iX3 оснащений модифікованим заднім бампером, оскільки кросоверу непотрібна вихлопна система через його електричну силову установку. Інтер'єр кросовера розкритий не був, але зміни в салоні, ймовірно, будуть мінімальними.
 Як і концепт, виробнича модель, як очікується, отримає електродвигун який видаватиме понад 270 кінських сил і живитиметься від 70 кВт·год блоку літій-іонних батарей. Запас ходу електричного кросовера становитиме понад 400 кілометрів, а завдяки зарядному пристрою потужністю 150 кВт, зарядка батарей займе всього 30 хвилин.
Теги BMW

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: