» » Aston Martin вийде на Лондонську фондову біржу до кінця року.

Новини

Aston Martin вийде на Лондонську фондову біржу до кінця року.

Aston Martin вийде на Лондонську фондову біржу до кінця року.


 Виконавчий директор Aston Martin Енді Палмер заявив, що має намір вивести компанію на Лондонську фондову біржу до кінця цього року, повідомляє видання Motor1. Компанія вже подала реєстраційний документ з Financial Conduct Authority, який є юридичною вимогою для всіх компаній, які планують первинну публічну пропозицію (IPO).

 Aston Martin розраховує залучити £5 млрд, оскільки компанія збільшила виробництво і нарешті почала заробляти гроші. До недавнього часу компанія майже щороку втрачала величезні суми грошей. Дохід до оподаткування в 2017 році склав £87 млн, тоді як попередні 8 років компанія показувала збитки, в 2016 році Aston Martin втратив £163 млн.

 Виконавчий директор компанії Енді Палмер заявив, що нові стабілізовані фінансові компанії зробили IPO можливим. Палмер також додав, що Brexit навряд чи вплине на продажі виробника.

 "У нас зараз дуже надійний баланс, дуже надійні результати. Коли ми перейдемо до третьої фази, яка є розширенням портфеля, це також означає, що ми маємо злітно-посадкову смугу перед нами".

 "Ми можемо продемонструвати, що Brexit для нас не є головним чинником. Якщо ви втратите частку ринку в ЄС, то зможете повернути її в Сполученому Королівстві".
Теги Aston Martin

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: