» » Компанія Faraday Future показала передсерійний кросовер FF 91.

Новини

Компанія Faraday Future показала передсерійний кросовер FF 91.

Компанія Faraday Future показала передсерійний кросовер FF 91.


 Компанія Faraday Future представила перший передсерійний варіант електричного кросовера FF 91, повідомляє видання Carscoops. Пройшло менше місяця після того, як компанія побудувала свій перший кузов, який був пофарбований в білий колір. Передсерійний автомобіль, як видно з відео, пофарбований в чорний колір, кросовер був зібраний на орендованому заводі в місті Ханфорд, штат Каліфорнія.

 Faraday Future розцінює кросовер як "розумний робот-носій", який є "третім інтернет-житловим простором". Крім маркетингової гіперболи, серійний кросовер суттєво відтворює концепт, оскільки основними змінами у стилі є додавання хромової обробки, додаткове гальмо та більш звичайні бічні дзеркала. Це означає, що деякі з більш унікальних рис концепту, такі як освітлена емблема Faraday, очевидно, будуть на серійному автомобілі.

 Говорячи про серійну версію, поставки якої планується розпочати вже в першій половині 2019 року, в компанії кажуть, що, що FF 91 розганятиметься до сотні менше ніж за 3 секунди. Запас ходу електричного кросовера становитиме понад 480 км. Faraday Future каже, що додаткова інформація буде випущена у вересні, однак згідно з документом VIN-декодера, кросовер буде запропонований у різних комплектаціях.

 Базова версія отримає два електродвигуна, які видаватимуть 726 кінських сил. Крім того, FF 91 отримає версію з трьома електродвигунами, які в сумі видаватимуть 1089 к.с. Покупці також зможуть вибрати різні батареї, як очікується, 86.7, 108.3 та 130 кВт·год.


Теги Faraday Future

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: