» » Bentley Continental GT vs Jaguar I-Pace.

Новини

Bentley Continental GT vs Jaguar I-Pace.

Bentley Continental GT vs Jaguar I-Pace.


 Хлопці з порталу Carwow провели порівняння електричного кросовера Jaguar I-Pace та бензинового Bentley Continental GT, відео заїздів було опубліковане на їхньому YouTube-каналі.

 Під капотом Bentley Continental GT встановлений 6.0-літровий твін-турбо W12, який видає 635 кінських сил і 900 Нм крутного моменту. Розгін автомобіля до сотні займає всього 3.7 секунди, а максимальна швидкість становить 333 км/год. В парі з двигуном 8-ступінчастий автомат з двома зчепленням, автомобіль має повний привід.

 Під капотом Jaguar I-Pace встановлена електрична силова установка, яка складається з двох електродвигунів (завдяки чому кросовер має повний привід), які в сумі видають 400 кінських сил і 700 Нм крутного моменту. Розгін I-Pace до сотні становить 4.5 секунди, а його максимальна швидкість становить 250 км/год. Електродвигуни кросовера живляться від 90 кВт·год блоку літій-іонних батарей ємністю, заявлений запас ходу становить 470 км.

 Тести Carwow включають дрег-рейс на дистанції 1/4 милі (402 м), тест на прискорення з 80 км/год та тест на гальмування зі швидкості 112 км/год. У дрег-рейсі несподіванки не відбулося, більш потужний та моментніший Continental GT обійшов I-Pace на 1.1 секунду. Проходження квотеру у Bentley зайняло 11.7 секунди, тоді як Jaguar знадобилося 12.8 секунди.

 У другому тесті Bentley також обійшов Jaguar, однак початкове прискорення було швидшим у Jaguar завдяки електричній силовій установці, яка одразу вивільняє весь крутний момент. У тесті гальм Bentley Continental GT лише закріпив свою лідируючу позицію і не залишив жодних шансів для Jaguar I-Pace.


Теги Bentley Jaguar

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: