» » Компанія Fiat представила рестайлінговий кросовер Fiat 500X.

Новини

Компанія Fiat представила рестайлінговий кросовер Fiat 500X.

Компанія Fiat представила рестайлінговий кросовер Fiat 500X.


 Компанія Fiat представила рестайлінговий кросовер Fiat 500X, який отримав деякі оновлення та нові двигуни, повідомляє видання Carscoops.

 Найпомітнішими змінами зовні стала світлодіодна головна оптика та задні світлодіодні ліхтарі, які були розроблені компанією Fiat у співпраці з Magneti Marelli. Fiat каже, що ці світлодіодна оптика на 20% яскравіше, ніж ксенонова, яка була встановлена у дорестайлінговому автомобілі.

 Всередині головне оновлення стосується панелі приладів, на якій розташувалися два аналогових циферблати з налаштовуваним 3.5-дюймовим TFT дисплеєм посередині. Посередині панелі розташований 7-дюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи Uconnect, яка підтримує Apple CarPlay та Android Auto.
 Проте найважливіші оновлення відбулися під капотом, оскільки оновлений Fiat 500X позбувся атмосферних агрегатів. Під капотом автомобіля розташувався 1.0-літровий 3-циліндровий агрегат, який видає 120 кінських сил і 190 Нм крутного моменту, а також 1.3-літровий 4-циліндровий агрегат потужністю 150 і 270 Нм крутного моменту. Менший двигун поєднується із 6-ступеневою механічною коробкою передач та переднім приводом, а більший - з 6-ступінчастою DCT з подвійним зчепленням з автоматичною коробкою передач і переднім приводом.

 Лінійка дизельних агрегатів представлена 1.3-літровим агрегатом, який видає 95 к.с. і 200 Нм моменту (механіка та передній привід), 1.6-літровим агрегатом потужністю 120 к.с. та 320 Нм крутного моменту (6-ступенева МКПП/DCT і передній привід) та 2.0-літровим двигуном, який видає 150 к.с. і 350 Нм моменту (9-ступінчастий "автомат" та повний привід).

 В список оснащення Fiat 500X входять системи розпізнавання дорожніх знаків, система контролю смуги руху та сліпих зон, система автоматичного екстреного гальмування та ін.
Теги Fiat

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: