» » Компанія Toyota інвестує $500 млн в компанію Uber.

Новини

Компанія Toyota інвестує $500 млн в компанію Uber.

Компанія Toyota інвестує $500 млн в компанію Uber.


 Компанія Toyota інвестує $500 млн в компанію Uber, щоб спільно працювати над розробкою безпілотних автомобілів, повідомляє агентство Reuters. Їхня угода поглиблює існуючі відносини і відражає стратегію виконавчого директора Uber Дари Хосровшахі, розробляти автономні транспортні засоби через партнерські відносини, а не самостійно.

 Ця угода також може допомогти компанії з подальшим розвитком бізнесу, після того, як в березні безпілотник Uber збив жінку в штаті Арізона. Згодом компанія призупинила тести і прибрав безпілотники з дороги, а також звільнив сотні тест-пілотів.

 Компанія Uber поєднає автономну систему водіння з технологією Toyota Guardian, яка пропонує автоматичні функції безпеки, але не дозволяє автомобілю їхати повністю автономно. Комбінована технологія буде вбудована в мікроавтобуси Toyota Sienna, які вийдуть на маршрути Uber з 2021 року.

 Джефф Міллер, керівник відділу розвитку бізнесу для стратегічних ініціатив Uber, сказав, що партнерство "дійсно відражає картину того, як ми передбачаємо розгортання автономних технологій у довгостроковій перспективі". Це включає в себе ліцензування автономної технології для автовиробників та залучення третьої сторони до власності та підтримки флоту автомобілів. За словами Міллера, третю сторону ще не було обрано.
Теги Uber Toyota

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: